Послуги

Листова лазерна порізка металу.

Надаємо послуги порізки металу лазером та плазмою. Ми використовуємо одну з найпотужніших та найсучасніших лазерних установок, що дає нам змогу різати нержавійку товщиною до 15 мм, алюміній – до 8 мм та чорний метал товщиною до 20 мм. Завдяки максимальній продуктивності та високим якісним характеристикам, обладнання нашого металообробного комплексу відмінно підходить як для обробки одиничних замовлень, так і для великих партій виробів. При автоматизації виробництва важливою складовою для нас залишається професійний підхід та дбайливе ставлення працівників до результату лазерної порізки.

Технологія лазерної порізки листового металу

Металообробка за допомогою лазера — автоматизований та високотехнологічний процес, який має ряд суттєвих переваг в порівнянні з іншими способами порізки металу:

 • Довільна конфігурація деталі – геометрична форма деталей та рівень складності контуру виробу, які проектуються під порізку лазером, фактично обмежені лише фантазією дизайнера чи конструктора. Технологія лазерної порізки металу дозволяє створювати в матеріалі отвори дуже малого розміру, діаметром від 1 мм.
 • Якісна поверхня різу, відсутність залишкової деформації на деталі – комп’ютеризаціяпроцесу та відсутність механічного впливу дозволяє уникнути залишкової деформації контурів різу, а також мінімізувати тимчасові деформації, оскільки під час процесу порізки лазером немає безпосереднього контакту з поверхнею металу. Також завдяки температурним властивостям лазера відбувається підгартовування кромки деталі, що підвищує її міцність.

 • Висока точність обладнання для лазерної порізки – відсутня необхідності подальшого механічного доведення деталі у задані розміри, оскільки точність різки лазером складає 0,1 мм.

 • Малий відхід матеріалу – порізка металу лазером здійснюється за готовими схемами та кресленнями, що робить процес практично безвідходним завдяки мінімізації кількості обрізків і залишків. Лазерна порізка металу дозволяє суттєво зекономити при невеликих партіях продукції, оскільки більш практично і доцільно здійснити лазерний розкрій металу, ніж додатково купувати досить дорогі ливарні форми та штампи чи матриці, особливо для дрібносерійного виробництва.

 • Швидкість та автоматизація процесу порізки лазером – автоматизована порізка металу відрізняється від інших способів швидкістю, що є значною перевагою, особливо для виконання масштабних промислових замовлень. Суттєве скорочення частки людського фактора внаслідок автоматизації виробництва дозволяє значно оптимізувати витрати і одночасно підвищити точність розкрою лазером та кінцеву якість виробів.

 • Лазерна порізка різних металів – Лазерна порізка не деформує тонколистовий метал та безпечна для матеріалів із дзеркальною чи глянсовою поверхнею.

Лазерний промінь дає можливість легкого виконання допоміжних конструкційних елементів та розмітку деталі, що спрощує подальше гнуття, складання та зварювання конструкції. Також можемо виконати технологічне лазерне гравіювання на деталі.
Технічні можливості обладнання

 • Габаритні розміри листа — 3000х1500 мм.
 • Точність позиціонування — до 0,05 мм.
 • Ширина різу — від 0,3 до 0,65 мм.
 • Швидкість різу — до 10 м/хв.
 • Максимальна товщина різки для різних матеріалів:
 • для чорного металу ≤20 мм;
 • для нержавіючого металу ≤15 мм.
 • для алюмінієвих сплавів ≤8 мм.

Трубна лазерна різка

Однією з найсучаснішіх послуг на ринку обробки металу, яку пропонує компанія є лазерна порізка труб та профілів. В процесі лазерної порізки труб ми виготовляємо різноманітні технологічні з’єднання труб, які знаходять застосування в різних галузях промисловості.
Використання передової техніки лазерної порізки труб об’єднує та заміняє операції низку традиційних технологічних процесів — розпилювання, порізку, свердління, фрезерування, обробку краю та ін.
Технологія лазерної порізки труб
Порізка металевих труб лазером є найкращим варіантом для якісної і швидкої обробки великої кількості матеріалу.Лазерна різка відрізняється високою якістю, при цьому забезпечується точність різу при значній швидкості виконання робіт. Кромка труби не потребує подальшої обробки, лінія різу виходить рівною і чистою.
До інших преваг лазерної порізки труб належать:

 • Порізка складних, фігурних контурів без контакту з трубою
 • Можливість формування шарнірних і роз’ємних з’єднань
 • Висока швидкість обробки
 • В процесі подальшого стикування труб не потрібна додаткова обробка поверхні різу труби або профілю, що особливо важливо для обробки кутів і ребер трубних профілів.
 • Можливість порізки тонкостінних труб
 • Чиста поверхня різу пазів та отворів
 • Найрізноманітніші пази та з’єднання дозволяють забезпечують подальше безшаблонне базування елементів перед зваркою
 • Відсутність термічних деформацій
 • Мінімальний механічний та тепловий вплив на метал дозволяє зберегти поверхню труб в ідеальному стані
 • Дозволяє робити фаску під будь-яким кутом
 • Розрізана труба відразу після лазерного верстата може піддаватись зварюванню

Можна обробляти круглі та профільні прямокутні та квадратні труби та профілі з чорного металу, нержавіючого металу, алюмінію.
Технічні можливості обладнання
Обладнання дозволяє обробляти круглі та профільні прямокутні та квадратні труби з наступними характеристиками:
1. Матеріал:
– чорний метал
– нержавіючий метал
– алюміній
2. Максимальні розміри заготовки:
– для круглих труб – до 154 мм в діаметрі;
– для профільних прямокутних труб – до 154 мм по діагоналі;
– стандартні штанги – по 6 м.
3. Максимальна довжина готової деталі: – 3000 мм

Порошкове фарбування металевих виробів

Підприємство пропонує послуги з порошкового фарбування металу і металоконструкцій в Луцьку. У нас доступний великий вибір кольорів за шкалою RAL (близько 250). У своїй роботі використовуємо порошкові фарби відомих європейських виробників.
Покрасочна камера таких габаритів:1400*2000*4000 ширина*висота*довжина
Переваги порошкового фарбування:

– Одношарове нанесення. Досить нанести всього один раз, тоді як рідкі фарби зажадають нанесення двох-трьох і більше шарів.

– Економічність. Фарбу яка обсипається при напиленні можна знову використовувати для фарбування.

– Порошкові фарби не потрібно розбавляти, доводити до певного рівня в’язкості. Вони готові до використання в своєму звичайному вигляді.
Даний вид фарбування є самим екологічним.

– Якість порошкового фарбування набагато вище, покриття довговічніше, а поверхня, після нанесення на неї фарби має кращі експлуатаційні властивості.

– Даний вид фарбування є самим екологічним.

Візьміть до уваги і те, що крім фарбування металовиробів компанія займається і металообробкою. Так що, маючи на руках лише креслення, ми можемо створити і пофарбувати для вас виріб будь-якої форми.